Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година.

+389 2 3121 166
ДТЦ Палома Бјанка 1 кат локал 14
contact@flyturizam.com

Препорачуваме

SHARM EL SHEIKH

ХУРГАДА

ДУБАИ

ЗАНЗИБАР

СОКОБАЊА

ДРАЧ-КРУЈА-ТИРАНА-ЕЛБАСАН

Боровец 2020/21

БАНСКО 2020/2021

[instagram-feed]