CHRISTMAS SHOPING СОФИЈА

  • Локација на аранжман: Софија

 

Повеќе во оваа категорија: « CHRISTMAS SHOPING ТИРАНА
Опис

      CHRISTMAS  SHOPING

СОФИЈА

23.12-24.12

23.12.2017 Скопје - Софија

Состанок на групата на дрво декор во 02.30ч , поагање во 03.00ч. Патувањето е преку граничен премин Деве Баир .Пристигнување во утринските часови во Софија ,панорамски разглед на Софија.Потоа се упатуваме кон хотел .сместување и краток одмор.Се  упатуваме кон еден од најголемите и најмодерните шопинг центри   “SOFIA RING MALL “Слободно време за шопинг ..Слободно време /можност за факултативна посета на некој бар во центарот на Тирана.Нокевање

24.12.2017 Софија - Скопје

Појадок.По појадок напуштање на хотел и упатување кон еден од најголемите шопинг центари за спортска опрема  “DECATHLON”,слободно време за шопинг . Во попладневните часови се упатуваме кон Македонија.Пристигнување во Скопје во нокните часови

 

Во цената е вклучено

Едно нокевање со појадок во хотел Simona Hotel  3*

Превоз со високотуристички автобус на наведената релација

Посета на SOFIA RING MALL

Посета на DECATHLON

Панорамски разглед на Софија

Придружник од агенција на целото патување

 

Во цената не е вклучено

 Задолжително патничко осигурување

Факултативна посета на бар

 

 

                        АГЕНЦИЈАТА ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО НА ПРОМЕНИ ВО ПРОГРАМАТА

ВАЖАТ ОПШТИТЕ ПРАВИЛА И УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА  ФЛАЈ ТУРИЗАМ

Скопје-Д.Ц. Палома Бјанка 1 кат, локал 14

тел-факс ++ 389 2 31 211 66,  075/272-843 www.flyturizam.com,  e-mail:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Коментари

Оставете коментар

Агент
fly

Најпопуларни ознаки

Предсезонска резервација

За Нас

Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година. Вработените имаат долгогодишно работно искуство што придонесува за успешно реализирани прокти, како во аранжманското и индивидулното патување така и во шалтерското работење за авио билети.

 

Социјални Мрежи

Известувања и новини

Претплати се за известувања:

Вие сте на: HomeПонудаЗимувања 2017/2018Нова Година 2018CHRISTMAS SHOPING СОФИЈА
Scroll to Top Templates & Graphics Marketplace