Нова Година 2017 (3)

Нова Година во Неапол

НЕАПОЛ –СОРЕНТО –АМАЛФИ –ПОЗИТАНО –алберо бело 5 ДЕНА…
Прочитајте повеќе:

Нова Година во Прага

ПРАГА ДРЕЗДЕН & ЧЕШКИ КРУМЛОВ “Средновековна фантазија, нежно…
Прочитајте повеќе:

Нова Година во Милано

ИТАЛИЈА & ШВАЈЦАРИЈА МИЛАНО – ЛУГАНО- КОМО-ВЕРОНА Боромејски…
Прочитајте повеќе:

Најпопуларни ознаки

Предсезонска резервација

За Нас

Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година. Вработените имаат долгогодишно работно искуство што придонесува за успешно реализирани прокти, како во аранжманското и индивидулното патување така и во шалтерското работење за авио билети.

 

Социјални Мрежи

Известувања и новини

Претплати се за известувања:

Вие сте на: HomeПонудаЗимувања 2016/2017Нова Година 2017
Scroll to Top Templates & Graphics Marketplace