Зимувања (12)

CHRISTMAS SHOPING СОФИЈА

CHRISTMAS SHOPING СОФИЈА 23.12-24.12 23.12.2017 Скопје - Софија…
Прочитајте повеќе:

CHRISTMAS SHOPING ТИРАНА

CHRISTMAS SHOPING ТИРАНА 23.12-24.12 23.12.2017 Скопје - Тирана…
Прочитајте повеќе:

Нова Година во Софија

НОВА 2018 ГОДИНА ВО СОФИЈА 30.12.2017 (сабота) СКОПЈЕ…
Прочитајте повеќе:

Нова Година во Атина

Нова година АТИНА Автобус / 5 дена /…
Прочитајте повеќе:

БОРОВЕЦ ХОТЕЛИ - специјални понуди Зима 2018

 БУГАРИЈА НОВА ГОДИНА /ЗИМА 2018 БОРОВЕЦ Хотел YANAKIEV…
Прочитајте повеќе:

CHRISTMAS MARKET - БУДИМПЕШТА

БУДИМПЕШТА Будимпешта и Виена, едни од најубавите Божиќни…
Прочитајте повеќе:

Најпопуларни ознаки

Предсезонска резервација

За Нас

Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година. Вработените имаат долгогодишно работно искуство што придонесува за успешно реализирани прокти, како во аранжманското и индивидулното патување така и во шалтерското работење за авио билети.

 

Социјални Мрежи

Известувања и новини

Претплати се за известувања:

Вие сте на: HomeПонудаЗимувања 2017/2018
Scroll to Top Templates & Graphics Marketplace