Sitonia (12)

КАЛАМИЦИ – Вила "СТЕЛА"

 ЛЕТО 2017 КАЛАМИЦИ ВИЛА СТЕЛА ВИЛА СТЕЛАсе наоѓа…
Прочитајте повеќе:

Хотели „VILLAGE” и „Paradise studios”- Никити

Хотел„KOVIOU HOLIDAY VILLAGE”- Никити Хотел „KOVIOU HOLIDAY VILLAGE“…
Прочитајте повеќе:

МЕТАМОРФОЗИС ХОТЕЛ - „GOLDEN BEACH“

Хотел „ГОЛДЕН БИЧ“ - Метаморфозис Период ALLL. Полицево…
Прочитајте повеќе:

НЕОС МАРМАРАС ВИЛА - "Sole A Mare"

ЛЕТО 2017 ХАЛКИДИКИ-СИТОНИЈА НЕОС МАРМАРАС-ВИЛА„SOLE A MARE” Во…
Прочитајте повеќе:

НЕОС МАРМАРАС ВИЛА - "Mersinis"

ЛЕТО 2017 НЕОС МАРМАРАС- Вила „Mersinis“ Нова понуда…
Прочитајте повеќе:

Сарти - Бунгалови “Sarti Beach”

 Лето 2017 Халкидики Бунгалови “Sarti Beach” – Сарти…
Прочитајте повеќе:

Најпопуларни ознаки

Предсезонска резервација

Истражи го Халкидики

За Нас

Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година. Вработените имаат долгогодишно работно искуство што придонесува за успешно реализирани прокти, како во аранжманското и индивидулното патување така и во шалтерското работење за авио билети.

 

Социјални Мрежи

Известувања и новини

Претплати се за известувања:

Scroll to Top Templates & Graphics Marketplace