Tasos (5)

Хотел „RACHONI RESORT“ 3* – Скала Рахони

Хотел „RACHONI RESORT“ 3* – Скала Рахони Скала…
Прочитајте повеќе:

Вила „RANIA “–Скала Потамиа (Golden Beach)

Вила „RANIA “–Скала Потамиа (Golden Beach) Вилата се…
Прочитајте повеќе:

Вила „MERY“ – Скала Сотира

Вила „MАRY“ – Скала Сотира Вилата се наоѓа…
Прочитајте повеќе:

Вила „ALBATROS“ – Лименас

Вила „ALBATROS“ – Лименас Вилата Албатрос е една…
Прочитајте повеќе:

Hotel Appartments Aloe, Tasos

Хотел-апартман „ALOE“ – Скала Потамиа Хотелот се наоѓа…
Прочитајте повеќе:

Најпопуларни ознаки

Предсезонска резервација

За Нас

Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година. Вработените имаат долгогодишно работно искуство што придонесува за успешно реализирани прокти, како во аранжманското и индивидулното патување така и во шалтерското работење за авио билети.

 

Социјални Мрежи

Известувања и новини

Претплати се за известувања:

Scroll to Top Templates & Graphics Marketplace