Лудо и незаборавно лето

  Поминете си најубаво ова лето, јавете се во Флај и направете резервација

Шопинг во Солун за само 800 ден.

Шопинг во  Солун, секоја сабота. По цената од само 800 денари по лице!!!  

Предсезонски резервации

Резервирајте сега, и летувајте за дупло пониска цена од сезоната...

Одмор во Грција за најниски можни цени!

Јави се во Флај и прашај повеќе се предсезонски резервации...

Лето во Турција са само 219€!

Летувајте во Турција за само 219€! во Хотел Пасха со вклучен превоз  и појадок.

Екслузивна понуда

Информаирајте се за најекслузивната понуда преку нашата агенција.

Авионски Карти

Резервирјате авионски билети за било која дестинација во светот.

Предсезонски Резервации

Резервирајте веднаш и добијте до 15% попуст за предсезонски резервации.

Следете на на Facebook

Предсезонска резервација

Побарајте предсезонска резервација за вашата омилена дестинација за да добиете попуст до 15%. Ќе ви одговориме во најкраток можен рок.

Explore Chalkidiki

Топ Понуда

Хотел „ THEOXENIA “ - Урануполис

Хотел „ THEOXENIA “ - Урануполис

Комплексот Теоксениа се наоѓа во близина на планината Атос, на 120 км. од Солун и само 4 км.од живоп...

Ексклузивно

Велигденска Понуда 2014

Велигденска Понуда 2014

Погледнете ја целокупната наша Велигденска Понуда 2014

Актуелна понуда

Аранжмани, Corfu

Аранжмани, Corfu

Кавос ви нуди уживање во природните богатства, историската а...

Ирис Апартмани, Пефкохори

Ирис Апартмани, Пефкохори...

Ирис Апартманите се наоѓаат во самиот центар на Пефкохори во...

Sarti, Студијата/ апартмани "Avra"

Sarti, Студијата/ апартмани A...

Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот к...

Студијата "Ira", Неа Модања

Студијата Ira , Неа Модања...

Неа Модања е градче што се наоѓа на 60 километри оддалеченос...

Фула Апартмани, Пефкохори

Фула Апартмани, Пефкохори...

Фула Апартмани се наоѓаат во центарот на Пефкохори веднаш до...

Бодрум, Турција

Бодрум, Турција

Бодрум (на турски: Bodrum, стари имиња - Будрум, Петрониум, ...

Santorini, Вила/Хотел 3*** Ammos Breeze

Santorini, Вила/Хотел 3*** Amm...

Издигнувајќи се од сините води на Егејското море, тркалезнио...

Вила „MERY“ – Скала Сотира

Вила „MERY“ – Скала Сотира...

Вила „MERY“ – Скала СотираВилата се наоѓа во Скала Сотира на...

Вила „IO“ – Потос, Tasos

Вила „IO“ – Потос, Tasos...

Вила „IO“ – ПотосВилата „ИО“ (грчки: „ΗΩ“) се наоѓа во цента...

Временска прогноза

Partly Cloudy

18°C

Skopje

Partly Cloudy

Humidity: 52%

Wind: 14.48 km/h

  • 21 Apr 2014

    Mostly Clear 19°C 8°C

  • 22 Apr 2014

    Mostly Sunny 22°C 9°C

За Нас

Флај туризам е една од првите приватни туристички агенции, која успешно работи на пазарот од 1988 година. Вработените имаат долгогодишно работно искуство што придонесува за успешно реализирани прокти, како во аранжманското и индивидулното патување така и во шалтерското работење за авио билети.

 

Социјални Мрежи

Известувања и новини

Претплати се за известувања:

Вие сте на: Home
Scroll to Top Templates & Graphics Marketplace